GearBest Com Płatności i zakupy

Zakupy na GearBest z Przelewy24

Stało się. Dla osób nie lubiących kart kredytowych czy nowoczesnych płatności PayPal, sklep GearBest śladem Aliexpress wprowadził Polski system przelewów: Przelewy24.

Zakupy na GearBest z Przelewy24

 

Od dwóch dni możemy robić zakupy za pomocą tanich przelewów obsługujących nasze banki w zagranicznym sklepie GearBest.com. Jest on drugą zaraz po Aliexpress platformą zakupową w krajach dalekiego wschodu z której korzystają Polacy. Dzięki temu systemowi, możemy zrobić zakupy bez konieczności korzystania z karty kredytowej czy PayPal’a. Wystarczy zwykłe konto bankowe online, które obsługuje system przelewy24 (większość banków). Nie musimy mieć nawet konta walutowego.

 

Korzystny przelicznik sprawi, iż zakupy będą proste i szybkie.  Warto dodać, że zanim zapłacimy za towar zostaniemy poinformowani o finalnej kwocie jaką przeliczył nam system z obcej waluty na naszą 🙂

Aktualne metody płatności w GearBest.com:Metody płatności GearBest

Do dyspozycji mamy wiele opcji płatniczych. Do tej pory najbezpieczniejszą była karta kredytowa za pośrednictwem PayPal’a. Teraz GearBest puszcza Polakom oczko i śladem Aliexpress

Przykład zakupów na GearBest

Ostatnio na moim blogu pokazywałem przykład udanego zakupu, jednego z najlepszych laptopów na rynku – Xiaomi Mi Air właśnie ze sklepu GearBest.

5/5 - (1 vote)

Autor

Dominik

Zajmuje się tworzeniem stron internetowych i realizacją działań SEO na rzecz dużych i małych przedsiębiorstw. Pracowałem między innymi dla Semahead czy wydawnictwa HELION. Prowadzę szkolenia z zakresu HTML5 i SEO. Każdego dnia odkrywam nowe możliwości, tak by rozwijać Twój biznes w sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.