Audyt SEO

Audyt SEO pod kątem optymalizacji i rekomendacji google to podstawowy krok by zyskać wysokie pozycje w wyszukiwarce. Pokaże Ci błędy i  wdrożę u Ciebie ponad 100 wyznaczników Google, dzięki którym Twoja strona będzie bardziej widoczna w wynikach wyszukiwania.

Audyt SEO i jego wdrożenie

Według badań, w średnio konkurencyjnych branżach na frazy z potencjałami do 500 średnich wyszukiwań miesięcznie, samo wdrożenie zmian z audytu może sprawić, że Twoja strona będzie na pierwszej stronie.

Google określa że ok. 200 czynników ma wpływ na pozycje w rankingu. Spraw, aby połowa z nich, która leży po stronie technicznej i contentowej na Twojej witrynie była przygotowana perfekcyjnie.

Jeśli myślisz o stworzeniu strony, zaoszczędź pieniądze i zamów wsparcie SEO podczas projektowania witryny. Spraw, aby Twoja strona była na wstępie gotowa do osiągania wysokich pozycji w wyszukiwarce.

75% sukcesu Twojej strony, zależy od optymalizacji wg. wytycznych google. Zainwestuj w Audyt SEO i wprowadź zmiany w swojej witrynie!

Zapytaj o wycenę audytu Twojej strony!

  Zobacz jakie korzyści osiągniesz wdrażając zmiany z audytu SEO:

    • twoja strona będzie przygotowana zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google,
    • twoja strona będzie bardziej przyjazna dla Google, co pozytywnie wpłynie na pozycje w wyszukiwarce i ruch z wyników wyszukiwania,
    • wykorzystasz potencjał Google, zyskasz bezpłatny ruch z wyszukiwarki, w pełni czerpiąc z tzw. długiego ogona.