Gdzie jest Wally? Google Maps

Gdzie jest Wally? – Gra w Google Maps

Pamiętasz Wall’yego? Wall’y i jego przyjaciele bawią się na wakacjach. Znajdź ich i uważaj na sobowtórów. Pobierz aplikacje bądź graj online przez przeglądarkę. Wytęż wzrok i sprawdź czy odnajdziesz ich w …

Gra w Google Maps – Gdzie jest Wally?

Zadanie jest proste mamy. Mamy do znalezienia w tłumie 5 postaci na 5 różnych lokalizacjach. W Serialu miałeś na to 1 minutę. A teraz? Spróbuj!

Google Maps – Gdzie jest Wally.

Skąd mam pamiętać Wally’-ego?

Z serialu animowanego!

Z wersji angielskiej: Where’s Waldo? z 1991 roku. –  to słynny serial amerykański (animowany) opowiadający o przygodach chłopaka imieniem Wally i jego przyjaciół, którzy za sprawą magicznej laski podróżują w czasie i przestrzeni.

Bohaterowie serialu:

  • Wally – młody chłopiec, noszący okulary i charakterystyczny sweter w biało-czerwone pasy. Posiadacz magicznej laski, dzięki której może dokonywać teleportacji
  • Szczek – pies Wally’ego. Ma białą sierść i – podobnie jak jego pan – okulary i pasiasty sweter.
  • Czarodziej Białobrody – współczesny coach Wally’ego oraz towarzysz jego podróży.
  • Lewus

Gdzie jest Wally - Gra
W każdym odcinku główny bohater znika dwukrotnie. Później pojawia się plansza nieruchoma przedstawiająca lokalizacje, w której dzieje się akcja. Oczywiście znajduje się na niej bardzo dużo podobnych do głównego bohatera postaci.

W rogu ekranu zegar odliczał minutę. Widz miał wtedy za zadanie odnaleźć Wally’ego. Narrator dopingował widzów. Po minucie powiększał się fragment obrazu, gdzie jest Wally 🙂 Ciekawe jakby teraz oglądało się taki „serial” na naszych 50″ calowych ekranach z 4k z HDR.

Dobrej Zabawy!

4.6/5 - (5 votes)

Autor

Dominik

Zajmuje się tworzeniem stron internetowych i realizacją działań SEO na rzecz dużych i małych przedsiębiorstw. Pracowałem między innymi dla Semahead czy wydawnictwa HELION. Prowadzę szkolenia z zakresu HTML5 i SEO. Każdego dnia odkrywam nowe możliwości, tak by rozwijać Twój biznes w sieci.

2 komentarze do “Gdzie jest Wally? – Gra w Google Maps”

  1. Nie słyszałem, że można grać w Google Maps. Czego to ludzie nie wymyślą? Niemniej priorytetem jest praca.

  2. Kiedyś to była jedna z moich ulubionych bajek 🙂 Na pewno przetestuje tą grę zwłaszcza, że bardzo często korzystam z Google Maps 🙂 Super sprawa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.