Domena cybermycha.pl

Domena cybermycha.pl, na sprzedaż?

W ostatnich dniach w Krakowie, odbyła się wystawa starych komputerów. Można tam było spotkać także starą prasę komputerową. Między innymi gazetę cybermycha, która była polskim miesięcznikiem o grach komputerowych. Domena właśnie została wystawiona na sprzedaż.

cybermycha.pl

Domena istniała w sieci od 2002 – 2009 roku jako strona tego pisma. Następnie przechodziła od różnych właścicieli (głównie przekierowywana), nawet przez moment była stroną zapleczową. Teraz ponownie w obiegu.

cybermycha

Można rzec „gimby nie znajo”. Kto pamięta ten magazyn łapka w górę!

Jak wycenić domenę opisywałem w jednym z poprzednich artykułów. Opisywałem wówczas przykład na domenie ekstraprzepisy.pl – Strona z przepisami.

Ostatnio została także sprzedana domena e-webkatalog.pl – Stary i znany (może i lubiany) katalog stron internetowych 🙂

Podziel się w komentarzu, Jeśli znasz inne ciekawe domeny, które odcisnęły się w historii, a teraz mają swoją nową twarz 🙂

 

4/5 - (4 votes)

Autor

Dominik

Zajmuje się tworzeniem stron internetowych i realizacją działań SEO na rzecz dużych i małych przedsiębiorstw. Pracowałem między innymi dla Semahead czy wydawnictwa HELION. Prowadzę szkolenia z zakresu HTML5 i SEO. Każdego dnia odkrywam nowe możliwości, tak by rozwijać Twój biznes w sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.