Sklep Xiaomi w Polsce

Xiaomi Sklep

W końcu w Polsce otwarto oficjalny sklep firmy Xiaomi. Do tej pory wszyscy zmuszeni byli do korzystania z dostaw z Chin, bądź pośredników oficjalnego dystrybutora.

Sklep Xiaomi w Polsce

Oficjalny sklep Xiaomi jest dostępny online pod adresem https://mi-home.pl

W sklepie znajdziemy oficjalne produkty dostępne w Polskiej dystrybucji, z natychmiastową wysyłką (dla produktów dostępnych) oraz gwarancje i możliwość zwrotu. To nie jest jakiś tam magazyn. To prawdziwy sklep.

 

Czy się opłaca tam robić zakupy?

Ja znalazłem przykład, filtr do Xiaomi Air (fioletowy) znalazłem za jedyne 129zł, gdzie w Chinach kosztuje ok. 200zł. Więc opłaca się z pewnością sprawdzić cenę produktu tu w Polsce, a następnie za granicą. Zrobić rachunek zysku i strat i dokonać wyboru.

Xiaomi Filtr
Sprawdź Cenę 

Nie wszystko złoto co się świeci. Bowiem część produktów nadal jest w cenach dużo wyższych niż w Chinach. A przecież możemy sobie sprawdzić towar równie szybko z Polskiego Magazynu GearBest 🙂

Magazyny GearBest w Polsce?!

Poniżej lista i linki to produktów dostępnych w poszczególnych magazynach:

China – to oczywiście Chiny
HK – to Hong Kong
G-W-6 to Francja
G-W-16 to Hiszpania
G-W-3 to UK
G-W-4 to Polska
G-W-5 to Czechy

 

 

5/5 - (2 votes)

Autor

Dominik

Zajmuje się tworzeniem stron internetowych i realizacją działań SEO na rzecz dużych i małych przedsiębiorstw. Pracowałem między innymi dla Semahead czy wydawnictwa HELION. Prowadzę szkolenia z zakresu HTML5 i SEO. Każdego dnia odkrywam nowe możliwości, tak by rozwijać Twój biznes w sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.