hotjar mapa ciepła

Hotjar mapa ciepła i nagrywanie użytkowników?

Jeśli chcesz zobaczyć co robią Twoi użytkownicy na Twojej stronie internetowej
to nie ma lepszego narzędzia jak hotjar. Dzięki niemu przejrzysz interaktywną mapę ciepła Twojego serwisu. Zobaczysz w co dokładnie ludzie klikają najchętniej.

 Hotjar mapa ciepła

Dodatkowo aplikacja umożliwia nagrywanie sesji użytkowników desktop-owych jak i z mobile, dzięki czemu zobaczysz ich dokładne ruchy myszką i pola interakcji. Narzędzie jest płatne jednak w wersji darmowej umożliwia do 100 nagrań dzięki którym już spokojnie ocenisz zachowania Twoich odbiorców.

 Hotjar Instalacja i konfiguracja na stronie

Kod śledzący który umieścisz na stronie nie spowalnia jej na tyle by miało to wpływ na SEO. Dodatkowo dzięki tej aplikacji, możesz z łatwością wywołać na swojej stronie ankietę do badania satysfakcji, zadać swoje pytanie celem usprawnienia działania strony. Warto zainteresować się tą techniką. Jeśli nie przekonuje Cię hotjar, to podobne usługi ma także Yandex Metrica (darmowo).
Zachęcam Cię do wypróbowania tego narzędzia.
5/5 - (1 vote)

Autor

Dominik

Zajmuje się tworzeniem stron internetowych i realizacją działań SEO na rzecz dużych i małych przedsiębiorstw. Pracowałem między innymi dla Semahead czy wydawnictwa HELION. Prowadzę szkolenia z zakresu HTML5 i SEO. Każdego dnia odkrywam nowe możliwości, tak by rozwijać Twój biznes w sieci.

2 komentarze do “Hotjar mapa ciepła i nagrywanie użytkowników?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.