Wybory Samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w Google

Google Trends to fajne narzędzie, które sprawdza się nie tylko w pracy marketingowej. Jeśli chcesz szybko sprawdzić topowie wiadomości i zyskujące na popularności treści w internecie – to jest to właściwe miejsce. Google publikuje informacje, którzy kandydaci i partie są najczęściej wyszukiwane na tydzień przed wyborami samorządowymi.

Google pokazuje najczęściej wyszukiwane zagadnienia związane z wyborami samorządowymi w Polsce. Ludzie pytają, kiedy będą wybory i jak można głosować w miejscu zamieszkania.

Kandydaci związane z wyborami na prezydenta miasta Krakowa w 2018 roku:

Wybory Samorządowe 2018 Kraków

Aby zobaczyć więcej dla województwa Małopolskiego sprawdź ten link.

 

Prócz konkretnych kandydatów, znajdziemy też zainteresowanie konkretnymi partiami politycznymi. Zobacz nowy featured w Google Trends.

Wybory, pamiętajmy!

Pierwsza tura odbędzie się 21 października, a druga 4 listopada.

Lokale wyborcze będą otwarte w godzinach 7:00  – 21:00.

Należy pamiętać, że w wyborach samorządowych można głosować jedynie na terenie swojego okręgu wyborczego – nie ma możliwości, tak jak w wyborach prezydenckich, otrzymania zaświadczenia o prawie głosowania i głosować w dowolnym lokalu. Nie ma też możliwości głosowania w miejscu pobytu czasowego.

Jeśli wyborca mieszka stale w innym miejscu, niż to, w którym jest zameldowany, może złożyć wniosek o zmianę rejestru wyborców. Do rejestru można dopisać się też przez internet – na stronie Obywatel.gov.pl z użyciem Profilu Zaufanego.

3/5 - (2 votes)

Autor

Dominik

Zajmuje się tworzeniem stron internetowych i realizacją działań SEO na rzecz dużych i małych przedsiębiorstw. Pracowałem między innymi dla Semahead czy wydawnictwa HELION. Prowadzę szkolenia z zakresu HTML5 i SEO. Każdego dnia odkrywam nowe możliwości, tak by rozwijać Twój biznes w sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.